E-posta Listesi
İsminiz :  
Eposta :  
   

 

 
Kılıç Yapı İnş. Dekorasyon-samsunda kiliç yapi ,samsunda laminat parke ,samsunda vario bayiligi,samsunda dekorasyon,samsunda insaat,samsunda makinali sap sistemi,samsunda sap ,samsunda izalasyon,samsunda parke,samsunda kapi,samsunda vario door kapi,PRESTIJ KONUTLARI , YAYLA KONAK EVLERI 2 , ERAS HOLDING SAMSUN 400 YATAKLI EGT.VEARAS.HASTANESI FATSA ÖZEL ÇINAR HASTANESI MEDICAL PARK HASTANESI GOLDEN BAMBU MODERN CEVIZ artfloor samsun , artfloor samsun bayii , artfloor karadeniz bölge , samsunda artfloor , - Parke alirken nelere dikkat etmeli
Parke alirken nelere dikkat etmeli

Laminat parke markasini belirlerken , alacaginiz laminat parkenin sizin bulundugunuz sehir ‘e uyum saglamis mi sorusunu parkecinize sorun. Örnegin bir parke markasi Nevsehir'de iyi sonuç verebilir ama Rize'de sorun yaratabilir.Neden: Nevsehir de rutubet , nem orani farkli , Rize'de daha farklidir. Bunun için biz Nevsehir'de VARIO diyoruz. Bölgenizde hangi marka laminat parke genlesme ,sisme yapmiyorsa onu tercih edin.
Dikkat edecegimiz diger özellik laminat parkenin ne kadar zamandir uygulandigi. Yani Türkiye ye ithal mi geliyor?Türk firmasi mi ? Kaç yildir bu sektörde imalat veya ithalat yapiyor? Bütün bu bilgilerin bizle ne alakasi var demeyin. Çünkü bir çok firmanin laminat parke sektöründe fabrikalari yok ve bu firmalar günübirlik fason çalisiyorlar.Bu ürünlerin bu gün için tehlikesi yok gibi görüne bilir ama bu firmalarin üretim devamliligi olmadigi için parkenizde tamirat veya diger odalari yaptirmak isteseniz ; renk ve ayni ürün devamini bulamayabilirsiniz.VARIO'yu terçih etmeniz için bir neden daha.
Dikkat edin biz kaliteyi ucuza veriyoruz sadece bir slogandir. Bunlara inanmayin, aldanmayin. Unutmayin iyi mal iyi para .Laminat parke piyasasin da da kanserojen olup olmadigi bilinmeyen parkeler çok miktarda vardir. Sizin anlayacaginiz bir kaç ip ucu vereyim.


1.Yerli fabrikalarimiz laminat parkede Dünyada bir numaralar.Yerli markalardan korkmayin .
2. Ithalse direk fabrika imalati mi , yoksa fason laminat parke mi ögrenin. Nasil mi ? Laminat parke imalati yapan 3-5 büyük firma var,Akliniza su soru gelebilir fason laminat parkelerde ayni fabrikalarda üretiliyor demeyin . Renk devamliligi olmaya bilir,mutlaka kaliteden taviz verecektir.
3. Laminat parke markasinin kaç çesit renk , desen ürünü var dikkat edin , sebebi büyük ve kaliteli laminat parke firmalarinin çok renk seçenekleri olur.
4. Laminat parkenin renk desen tabakasi olan üst dekoratif filim tabaka ne kadar parlak al olursa o kadar iyidir. Çünkü ucuz uzak dogu laminat parkeleri genelde mat ve soluktur.
5.Parkenin kalinligi 7 ve 8 mm olmasi idealdir.
6. Laminat parke gibi altina serilen silte , süpürgeligi de esik çitasi gibi sonlama aparatlarinin kalitesini de sorgulayin.

Laminat parkenin markasi kadar döseyen ustada çok önemlidir. Bunu dikkate alarak kalitesinden , isçiliginden emin oldugunuz firmaya yaptirin. Pazarlikta fiyat kirmadan ziyade olusabilecek arizalarda servis hizmetlerini sorgulamanizi , çünkü parkede duvar gibi devamli bakim ister.


 


Paylaş :